Вікна

+38 (098) 901-97-30 (Київ) +38 (093) 54-52-808 (Сміла) +38 (097) 678-47-62 (Миргород)

Пластикові вікна. Виготовлення та встановлення металопластикових вікон із профилю Rehau

Пластиковые окна и двери REHAU Euro-Design 60

Універсальна профільна серія вікон REHAU Euro-Design

Окна REHAU из профилей системы Euro-Design (Евро 60) имеет три камеры и монтажную ширину 60 мм, что соответствует современным требования, таким как — тепло и звукоизоляция, надежность и долговечность, внешний дизайн, утепление лоджий, остекление балконов.

Вікна пластикові мають перешкоду з двоконтурного утеплювача, надійно захищає від вологи, протягів і пилу. Поверхня віконної системи гладка і не утруднює повсякденний догляд за нею. Вікна REHAU з цього профілю забезпечує виконання різних варіації форм конструкцій, вікна задовольняють будь задум споживача і вимог архітектури будівлі.

Переваги

 • Легко очищається гладка поверхня
 • Скошений фальц у рами і стулки для забезпечення водовідводу
 • Ширина камери армування 35 мм робить можливим застосування армування з високими статичними характеристиками
 • Система профілів екологічна, підлягає вторинній переробці
Детальніше...

Пластиковые окна и двери REHAU Brillant-Design

Елітна серія вікон REHAU преміум класу Brillant

Віконна система REHAU Brillant-Design відноситься до систем преміум-класу, вікна REHAU здатні задовольнити найвищі технічні та естетичні вимогам елітного будівництва. Вікна REHAU з профілю Brillant-Design, будучи суперпозицією ексклюзивного дизайну та інноваційних технологій, вимагають мінімального догляду і ідеальні в експлуатації.

Переваги

 • Широка гамма конструктивних рішень за рахунок широкого вибору профілів
 • Легко очищається гладка поверхня
 • Скошений фальц у рами і стулки для забезпечення водовідводу
 • Ширина камери армування робить можливим застосування армування з високими статичними характеристиками
 • Однакове армування профілів коробки і стулки сприяє зменшенню складських запасів і пересортиці
 • Система профілів екологічна, підлягає вторинній переробці
Детальніше...

Пластиковые окна и двери REHAU GENEO

Вікна REHAU GENEO - нова революційна платформа віконної техніки

Профільна система GENEO ® - революційне рішення, яке вже сьогодні дозволяє здійснити стрибок у часі та задовольнити вимоги ринку, орієнтовані на майбутнє: це високе енергозбереження та унікальні споживчі характеристики, а також скорочення витрат за рахунок вигідного ведення складу , технологічного виробництва та економії трудовитрат на операціях з армування і протягування ущільнень.

В основі винаходу - інноваційний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO®, який відрізняється рекордною міцністю і опірністю до навантажень. Протягом багатьох років він активно застосовувався в авіабудуванні та конструкціях гоночних автомобілів Формули 1 - областях екстремальних навантажень і особливого ризику - і відмінно себе зарекомендував.

Детальніше...

Багатокамерна система віконних профілів у вікнах REHAU

Пластиковые окна и двери REHAU Euro-Design 70

Вікна REHAU мають багатокамерну систему віконних профілів Euro-Design 70. В основі розробки профільної системи вікна REHAU лежать складові, які дозволяють партнерам REHAU забезпечити винятковість енергоефективних характеристик пластикових вікон з цієї системи: це і глибина 70 мм, і додаткова ізолююча повітряна камера між армуванням і внутрішньою стінкою профілю Thermo-Block, і можливість установки заповнень товщиною до 41 мм.

Детальніше...

Гармонія світла і стилю з вікнами REHAU

Пластиковые окна и двери REHAU с увеличенной монтажной глубиной

6-камерна профільна система для виготовлення металопластикових вікон з монтажною глибиною 86 мм і коефіцієнтом теплоізоляції R0 больш 0,90 м2°C/Вт. Призначена для виробництва вікон і балконних дверей.

Вікна Rehau Euro-Design 86 у поєднанні з енергозберігаючими склопакетами товщиною до 53 мм задовольняють європейським вимогам з енергозбереження та найбільш затребувані в приватному будівництве.

Детальніше...
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Вікно як наука

Вікно як наука

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно – це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють...

Зигения 100 лет

Зигения 100 лет

SIEGENIA празднует свой 100-летний юбилей Історія відомого німецького виробника фурнітури для вікон, балконних блоків і всіх видів дверей - компанія Зігенія-АУБИ КГ (SIEGENIA-AUBI KG) починається з 1914 року. SIEGENIA -...

Багатофункційне скло

Багатофункційне скло

Вже протягом кількох років ми з Вами спостерігаємо зміну клімату, як в нашій країні, так і по всьому світу, аномальна спека стає повсякденним звичайним явищем, і, якщо теплим країнам потрібно...

Обслуговування пластикових вікон

Для видалення пилу, зовнішніх і внутрішніх забруднення, а також забруднення які були нанесені при виготовленні віконних конструкцій такі як мастило від устаткування, Дізнатися більше...
Щільно закриваються вікна з ПВХ профілю мають багато переваг, але і свою особливість а саме регулярну потребу в провітрюванні приміщення, що обумовлює: Дізнатися більше...

Наші контакти

м. Київтел. +38 (098) 901-97-30
м. Смілател. +38 (093) 545-28-08
м. Миргородтел. +38 (097) 678-47-62
м. Черкасител. +38 (093) 57-66-123
м. Полтавател. +38 (099) 120-10-10
м. Дніпротел. +38 (097) 319-47-37
Наша адреса:
Куренівська 16В
Київ, Україна
Час работи:
с Пн. по Пт. 9.00 до 18.00
Сб 9.00 до 15.00