Рулонні штори

+38 (098) 901-97-30 (Київ) +38 (093) 54-52-808 (Сміла) +38 (097) 678-47-62 (Миргород)

Рулонні штори. Виготовлення та встановлення рулонних штор відкритого за закритого типу.

Тканинні ролети в Києві     Рулонні штори мають велике значення в оформленні інтер'єру віконного дизайну приміщення. Все частіше дизайнери пропонують тканинні рулонні штори (ролштори) як сучасну альтернативу традиційним шторам і тюлю. Тканинні ролети дають можливість оформити вікно більш практично та естетично.

Будучи виробниками рулонних штор, ми використовуємо матеріали провідних європейських компаній. Замовляючи рулонні штори у компанії «EURO Вікна», Вам запропонують: ціни виробника, великий асортимент рулонної тканини, найкоротші терміни виготовлення, доставки та установки замовлення.

Що ж таке ці рулонні штори або ролштори та які ж переваги тканинних ролет?

Рулонні штори - це полотно тканини, квадратної або прямокутної форми, що закриває світловий отвір. Велика перевага таких штор - це порівняно невисока ціна, різноманітна гамма кольорів, легкість в обслуговуванні, захист вашого інтер'єру від сонячних променів та цікавих очей у вечірній час. Важливий той факт, що у процесі експлуатації ролштори зберігають свій первісний вигляд. Велика частина ролет виготовляється з тканин, які є пиловідштовхуючими, гіпоалергенними. Ці тканини оброблені спеціальними засобами високої європейської якості та є нешкідливими для людини, домашніх тварин, рослин. Для виготовлення ролштор використовуємо матеріали провідних європейських компаній.

Переваги нашої компанії:

 • Рулонні штори всіх видів
 • Більше 1000 зразків тканин для вибору
 • Готові ролштори доставляються безкоштовно
 • Виготовлення в найкоротші терміни
 • Установка в зручний час для замовника
 • Діє система знижок
 • Гарантія від виробника

Механізм роботи рулонних штор досить простий. За допомогою ланцюжка, електроприводу вал починає рухатись. Під час руху, відбувається накручування або розкручування рулонної тканини на вал. Розрізняють два види рулонних штор: відкритий та закритий.

Рулонні штори відкритого типу

 • Відкритий - ми бачимо рулонну тканину, яка намоталася на вал.

Відкриті ролштори мають другу назву вільновисячі штори. Даний вид штор самий звичайний та більш затребуваний. Підіймаючи або опускаючи ролштори, ми бачимо вал на який (в залежності від нашої дії) намотується або розмотується рулонна тканина. Зафіксувати тканину можна на будь-якій висоті. Механізм регулювання (шнур, ланцюжок) може знаходиться з будь-якого боку кріплення. Напрямними у відкритих типах рулонних штор є волосінь. Тканина лягає рівно за рахунок обважнювачів, які знаходяться внизу тканини.

Рулонні штори закритого типу

 • Закритий - тканина, яка намоталася на вал, прихована спеціальної касетою.

Представниками безпроіграшного варіанту у сонцезахисній системі є касетні (закриті) ролштори. Тканина, яка намоталася на вал діаметром близько двух сантиметрів, прихована спеціальної касетою, яка служить своєрідним додатковим захистом від пилу.

Відмінною рисою касетних рулонних штор - це можливість декорувати їх під дерево.

Щоб підняти або опустити ролштори є кілька варіантів:

 1. Вручну, за допомогою ланцюжка, шнура.
 2. За допомогою електроприводу.

У закритій системі використовують спеціальні алюмінієві накладки, що є напрямними.

Кріпити ролштори будь-якого типу зручно окремо для кожної частини вікна. Для кріплення ролштор на ПВХ вікнах рекомендується використовувати напрямні. Коли ми відкрили вікно на провітрювання (поворот-відкид), то тканина не відвисає, а прилягає по відкритій частині конструкції. Якщо дозволяє ширина обраної тканини, то можливе кріплення по всій стіні та стелі.

Встановити ролети можна за допомогою спеціальної клейкої стрічки або за допомогою саморізів.

Для правильного заміра рулоних штор рекомендується використовувати металеву рулетку. Залежно від типу кріплення та виду ролштори вимірюємо ширину та висоту. При цих вимірах потрібно враховувати цілий ряд нюансів. Зателефонуйте нам і ми допоможемо Вам зорієнтуватися.

Для зручності прорахунку ролштори ми створили калькулятор, за допомогою якого ви можете легко прорахувати ваші рулонні штори.


 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Вікно як наука

Вікно як наука

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно – це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють...

Зигения 100 лет

Зигения 100 лет

SIEGENIA празднует свой 100-летний юбилей Історія відомого німецького виробника фурнітури для вікон, балконних блоків і всіх видів дверей - компанія Зігенія-АУБИ КГ (SIEGENIA-AUBI KG) починається з 1914 року. SIEGENIA -...

Багатофункційне скло

Багатофункційне скло

Вже протягом кількох років ми з Вами спостерігаємо зміну клімату, як в нашій країні, так і по всьому світу, аномальна спека стає повсякденним звичайним явищем, і, якщо теплим країнам потрібно...

Обслуговування пластикових вікон

Для видалення пилу, зовнішніх і внутрішніх забруднення, а також забруднення які були нанесені при виготовленні віконних конструкцій такі як мастило від устаткування, Дізнатися більше...
Щільно закриваються вікна з ПВХ профілю мають багато переваг, але і свою особливість а саме регулярну потребу в провітрюванні приміщення, що обумовлює: Дізнатися більше...

Наші контакти

м. Київтел. +38 (098) 901-97-30
м. Смілател. +38 (093) 545-28-08
м. Миргородтел. +38 (097) 678-47-62
м. Черкасител. +38 (093) 57-66-123
м. Полтавател. +38 (099) 120-10-10
м. Дніпротел. +38 (097) 319-47-37
Наша адреса:
Куренівська 16В
Київ, Україна
Час работи:
с Пн. по Пт. 9.00 до 18.00
Сб 9.00 до 15.00