Склопакети

+38 (098) 901-97-30 (Київ) +38 (093) 54-52-808 (Сміла) +38 (097) 678-47-62 (Миргород)
Металлопластиковые окна Рехау

Основною частиною металопластикової конструкції є склопакет, в більшості випадків він займає близько 70% всієї конструкції. Тому компанія Мтермо приділяє велику увагу виготовленню прозорого елемента вікна або дверей.

Основна кількість склопакетів для конструкцій ми виготовляємо на власній лінії. Висока кваліфікація працівників, сучасне обладнання підприємства Lisec (Австрія), що застосовується листове скло завтовшки 4 і 6 мм виключно марки М1 і М0 високоякісні витратні матеріали та дотримання технології на виробництві є запорукою того, що скління наших конструкцій відповідає всім діючим нормам ДСТУ.

Великий вибір дистанційних рамок дає нам можливість виготовляти склопакети з різною шириною повітряних камер, що забезпечує більш високу шумоізоляцію за рахунок резонансних явищ.

Так само ми можемо Вам запропонувати склопакети з ударостійкої плівкою, яка захищає від осколків при розбиванні скла, підвищує безпеку експлуатації, є тимчасовою перешкодою в разі непідготовленого нападу. Для цих же цілей ми можемо використовувати триплекс - скло, яке має кілька шарів (два і більше, склеєні між собою спеціальною плівкою).

Металлопластиковые окна Рехау

В даний час все більш модним і практичним є установка в металопластикові конструкції тонованих склопакетів. За допомогою плівки ми зможемо затонувати склопакети в залежності від ваших потреб. Колір і товщина плівки можуть бути різними. Більш детально про кольоровій палітрі, структурі і характеристиці плівок Ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашим менеджером. Використання тонованого скла не тільки стильно і красиво, а ще корисно і практично. Тоніровочная плівка практично не пропускає в приміщення ультрафіолет, захищаючи меблі та інші елементи інтер'єру від вигоряння і деформації.

При виготовленні склопакетів ми можемо так само використовувати рефлекторне тоноване скло «в масі». Рефлекторне скло виготовляється шляхом нанесення на поверхню тонкого практично прозорого шару оксиду металів. Це напилення тверде і поліроване, стійке до механічних і атмосферних впливів. Сонцезахисні властивості рефлекторного скла засновані на одночасному відображенні напиленням сонячного тепла і поглинання частини енергії склом.

Окна пластиковые Рехау

Одним з найбільш ефективних засобів, в розширенні можливостей обробки склопакетів є різні внутрішні розкладки (шпроси) - декоративне плетіння усередині склопакета. Класичні шпроси які ми застосовуємо мають ширину 5, 8, 24 мм. Вони можуть бути пофарбовані в масі, мати лакофарбове покриття або декоративні накладки. Наявність розкладок іншої ширини, конфігурації, а також колірну гаму ви можете дізнатися у нашого менеджера.

Однією з основних характеристик склопакета є його опір теплопередачі. Застосовуючи у виготовленні склопакетів Low-E скло значно покращуємо цей параметр R(4-16-4и)=0,59 м2К/Вт в той час як для однокамерного R(4-16-4)=0.32 м2К/Вт.

Ми так само маємо можливість встановити в наші конструкції склопакети з використанням найновіших технологій в енергозбереженні. Заповнення камер інертними газами, ще більше покращує опір теплопередачі R(4-16Ar-4и)=0,70 м2К/Вт. Використання нового типу скла - SILVERSTAR SELEKT, яке має багатофункційне (селективне) покриття зменшує загальне пропускання енергії на 16%.

Окна пластиковые Рехау

Розширити асортимент використовуваних склопакетів і ще більш збільшити потужність виробництва дало нам щільне співробітництво з компанією Єврогласс. Єврогласс відноситься до групи підприємств Глас Трёш (Glastroesch) – компанії, яка була заснована в 1905 році в Бюцберге (Швейцарія) і на сьогоднішній день налічує більше двадцяти підприємств в Європі в т.ч. і Україні. Вся продукція компанії сертифікована на підставі протоколів випробувань за стандартом DIN EN 1096:2002 і щорічно тестується в лабораторії ift Rosenheim.

Більш детально дізнатися про вибір і характеристиках склопакетів, що надаються нам компанією Єврогласс, а також про компанію Глас Трёш можна дізнатися на www.glastroesch.ua.

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Вікно як наука

Вікно як наука

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно – це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють...

Зигения 100 лет

Зигения 100 лет

SIEGENIA празднует свой 100-летний юбилей Історія відомого німецького виробника фурнітури для вікон, балконних блоків і всіх видів дверей - компанія Зігенія-АУБИ КГ (SIEGENIA-AUBI KG) починається з 1914 року. SIEGENIA -...

Багатофункційне скло

Багатофункційне скло

Вже протягом кількох років ми з Вами спостерігаємо зміну клімату, як в нашій країні, так і по всьому світу, аномальна спека стає повсякденним звичайним явищем, і, якщо теплим країнам потрібно...

Обслуговування пластикових вікон

Для видалення пилу, зовнішніх і внутрішніх забруднення, а також забруднення які були нанесені при виготовленні віконних конструкцій такі як мастило від устаткування, Дізнатися більше...
Щільно закриваються вікна з ПВХ профілю мають багато переваг, але і свою особливість а саме регулярну потребу в провітрюванні приміщення, що обумовлює: Дізнатися більше...

Наші контакти

м. Київтел. +38 (098) 901-97-30
м. Смілател. +38 (093) 545-28-08
м. Миргородтел. +38 (097) 678-47-62
м. Черкасител. +38 (093) 57-66-123
м. Полтавател. +38 (099) 120-10-10
м. Дніпротел. +38 (097) 319-47-37
Наша адреса:
Куренівська 16В
Київ, Україна
Час работи:
с Пн. по Пт. 9.00 до 18.00
Сб 9.00 до 15.00