Скло

+38 (098) 901-97-30 (Київ) +38 (093) 54-52-808 (Сміла) +38 (097) 678-47-62 (Миргород)

Вже протягом кількох років ми з Вами спостерігаємо зміну клімату, як в нашій країні, так і по всьому світу, аномальна спека стає повсякденним звичайним явищем, і, якщо теплим країнам потрібно переживати про проблемну спеці, то нам ще й про холод.

Чи є вихід з цієї ситуації? Як захистити свій будинок одночасно від палючого сонця влітку, а взимку заощадити гроші на обігрів? Фольга на вікнах влітку? Ковдра взимку?

Звичайно ж, ні.

Ми пропонуємо Вам новий продукт віконного виробництва, а саме, склопакети з
мультифункційним склом.

Мультифункціональне скло можна назвати найбільш інтелектуальним продуктом з існуючого переліку матеріалів для остекления на світовому ринку, цей в буквальному сенсі розумний матеріал є самим просунутим з реально доступних. Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який не тільки пропускає видиме світло, але і значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок влітку і витік тепла взимку.

ВЛІТКУ таке скло вибірково пропускає або відображає електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання: велика частина інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так само , як і через звичайне. Таким чином, близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину будинку.

ВЗИМКУ скло дозволяє зберігати тепло в приміщенні. Срібне покриття на склі відображає довгохвильове теплове випромінювання, наприклад від нагрівальних приладів, всередину приміщення, не даючи йому піти назовні.

Вже звичний нам енергозберігаючий склопакет не буде працювати однаково зі склопакетом виготовленим із застосуванням мультифункціонального (селективного) скла влітку. Ось відмінності:


Формула С/П Загальний рівень
пропускання енергії
Світлопропускання Теплопередача
(01М ЕМ 673)
4-16Ar-4i (Silverstar ENPlus) 60% 80%
4s(SELEKT)-16Ar-4 44% 73%

Тобто влітку приміщення в якому встановлені селективні склопакети будуть нагріватися на 16% менше, ніж ті де встановлено звичайне енергозбереження, при цьому світлопропускання падає незначно, що важливо для невеликих приміщень.

Також, часто ми чуємо від споживачів, що по краях склопакета в зимовий період з'являється волога, іній, полій, особливо в нижній частині вікна. Відбувається це з кількох причин, але однією з найістотніших є так званий місток холоду, який з'являється при використанні дистанційної рамки з алюмінію в склопакеті. Виходом є - пластикова дистанція Thermix, коефіцієнт теплопровідності якої дорівнює 0,16 - 0,17 Вт / (м * градус), що в результаті дає можливість дотримуватися температурного режиму внутрішньої поверхні вікна і уникати поява конденсату та інею при низьких температурах.

Що ж ще можна зробити зі склопакетом, щоб підвищити його теплоізоляційні властивості?

ЗАПОВНИТИ ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР СКЛОПАКЕТА ІНЕРТНИМ ГАЗОМ (АРГОНОМ)
І ЦЮ ПОСЛУГУ МИ ТЕЖ ВАМ ПРОПОНУЄМО.

Таким чином, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте не тільки склопакети високої якості, але і йдете в ногу з часом, залишаючи позаду своїх конкурентів.

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Вікно як наука

Вікно як наука

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно – це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють...

Зигения 100 лет

Зигения 100 лет

SIEGENIA празднует свой 100-летний юбилей Історія відомого німецького виробника фурнітури для вікон, балконних блоків і всіх видів дверей - компанія Зігенія-АУБИ КГ (SIEGENIA-AUBI KG) починається з 1914 року. SIEGENIA -...

Багатофункційне скло

Багатофункційне скло

Вже протягом кількох років ми з Вами спостерігаємо зміну клімату, як в нашій країні, так і по всьому світу, аномальна спека стає повсякденним звичайним явищем, і, якщо теплим країнам потрібно...

Обслуговування пластикових вікон

Для видалення пилу, зовнішніх і внутрішніх забруднення, а також забруднення які були нанесені при виготовленні віконних конструкцій такі як мастило від устаткування, Дізнатися більше...
Щільно закриваються вікна з ПВХ профілю мають багато переваг, але і свою особливість а саме регулярну потребу в провітрюванні приміщення, що обумовлює: Дізнатися більше...

Наші контакти

м. Київтел. +38 (098) 901-97-30
м. Смілател. +38 (093) 545-28-08
м. Миргородтел. +38 (097) 678-47-62
м. Черкасител. +38 (093) 57-66-123
м. Полтавател. +38 (099) 120-10-10
м. Дніпротел. +38 (097) 319-47-37
Наша адреса:
Куренівська 16В
Київ, Україна
Час работи:
с Пн. по Пт. 9.00 до 18.00
Сб 9.00 до 15.00