Комплектуючі

+38 (098) 901-97-30 (Київ) +38 (093) 54-52-808 (Сміла) +38 (097) 678-47-62 (Миргород)
Металопластикові вікна Рехау Київ

Основною частиною металопластикової конструкції є склопакет, в більшості випадків він займає близько 70% всієї конструкції. Тому компанія Мтермо приділяє велику увагу виготовленню прозорого елемента вікна або дверей.

Основна кількість склопакетів для конструкцій ми виготовляємо на власній лінії. Висока кваліфікація працівників, сучасне обладнання підприємства Lisec (Австрія), що застосовується листове скло товщиною 4 і 6 мм виключно марки М1 і М0 високоякісні витратні матеріали та дотримання технології на виробництві є запорукою того, що скління наших конструкцій відповідає всім діючим нормам ДСТУ.

Великий вибір дистанційних рамок дає нам можливість виготовляти склопакети з різною шириною повітряних камер, що забезпечує більш високу шумоізоляцію за рахунок резонансних явищ.

Також ми можемо Вам запропонувати склопакети з термостійкої плівкою, яка захищає від осколків при розбиванні скла, підвищує безпеку експлуатації, є тимчасовою перешкодою у випадку непідготовленого нападу. Для цих же цілей ми можемо використовувати триплекс - скло, яке має кілька шарів (два і більше, склеєні між собою спеціальною плівкою).

В окна REHAU компании Мтермо Киев устанавливается фурнитура Siegenia Aubi

Безперечно, одним з елементів, що відповідає за якість металопластикової конструкції, є фурнітура. Вона повинна відповідати всім сучасним нормам і безвідмовно працювати (при правильному догляді) протягом багатьох років.

Ми співпрацюємо з кращим виробником фурнітури - компанією Siegenia Aubi, яка запропонувала нам її широкий вибір для Ваших конструкцій. Багаторічний досвід, якість елементів і технічне ноу-хау є беззаперечним фактом того, що дана фурнітура не тільки підвищить безпеку від злому конструкцій, а й додасть комфорт, легкість у користуванні і довговічність.

Виробництво віконної фурнітури під торговою маркою Aubi почалося ще в 1873 році в Альтенвёрде, Вестфалія. Підприємство Siegenia розпочало свою роботу з 1914 року в Зигене і його околицях. У 2003 році відбулося злиття двох багатих традиціями компаній.

Нашим партнером і постачальником фурнітури Siegenia Aubi завдяки великому досвіду в розвитку ринків, комплексу послуг і, не в останню чергу, завдяки високому ступеню надійності є торгова компанія VBH (ФАУБЕХА).

Москитные сетки для окон REHAU Киев, сетка москитная

Компанія EURO Вікна крім виготовлення та реалізації металопластикових конструкцій виробляє додаткову комплектацію виробів. Доукомплектувати конструкції можна такими елементами.

Антимоскітна сітка. Типи сіток, які можна запропонувати для Вас це - віконні сітки, дверні сітки та ролетні сітки.

Віконні антимоскітні сітки монтуються на вікна за допомогою кріплення за допомогою мікро-кронштейнів (z-кріплення). Сітка встановлюється зовні конструкції, при цьому ущільнювач (шнур) звернений усередину приміщення.

Для зручності монтажу (демонтажу) на антимоскітну сітку встановлюємо пластикові вушка - утримувачі.

Наші дверні антимоскітні сітки встановлюються в отвір дверей (балконних, міжкімнатних, вхідних) за допомогою трьох спеціальних петель, що дозволяє виробляти відкривання сітки, при закриванні вона фіксується в дверній рамі за допомогою фіксатора-засувки. Для зручності відкривання (закривання) ми комплектуємо виріб ручкою у вигляді петлі. У всіх сітках даного типу встановлюється поперечний підсилювач - перегородка (імпост).

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Вікно як наука

Вікно як наука

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно – це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють...

Зигения 100 лет

Зигения 100 лет

SIEGENIA празднует свой 100-летний юбилей Історія відомого німецького виробника фурнітури для вікон, балконних блоків і всіх видів дверей - компанія Зігенія-АУБИ КГ (SIEGENIA-AUBI KG) починається з 1914 року. SIEGENIA -...

Багатофункційне скло

Багатофункційне скло

Вже протягом кількох років ми з Вами спостерігаємо зміну клімату, як в нашій країні, так і по всьому світу, аномальна спека стає повсякденним звичайним явищем, і, якщо теплим країнам потрібно...

Обслуговування пластикових вікон

Для видалення пилу, зовнішніх і внутрішніх забруднення, а також забруднення які були нанесені при виготовленні віконних конструкцій такі як мастило від устаткування, Дізнатися більше...
Щільно закриваються вікна з ПВХ профілю мають багато переваг, але і свою особливість а саме регулярну потребу в провітрюванні приміщення, що обумовлює: Дізнатися більше...

Наші контакти

м. Київтел. +38 (098) 901-97-30
м. Смілател. +38 (093) 545-28-08
м. Миргородтел. +38 (097) 678-47-62
м. Черкасител. +38 (093) 57-66-123
м. Полтавател. +38 (099) 120-10-10
м. Дніпротел. +38 (097) 319-47-37
Наша адреса:
Куренівська 16В
Київ, Україна
Час работи:
с Пн. по Пт. 9.00 до 18.00
Сб 9.00 до 15.00