Балкони під ключ

+38 (098) 901-97-30 (Київ) +38 (093) 54-52-808 (Сміла) +38 (097) 678-47-62 (Миргород)

Балкони під ключ.

Дуже часто роблячи ремонт у квартирі, ми залишаємо на останок балкон, лоджію. Але балкон, лоджія є невід'ємною частиною квартири і для їх ремонту потрібно витратити багато сил та енергії. Сучасні технології дозволяють зробити балкон (лоджію) продовженням кімнати або обладнати як окрему додаткову кімнату-кабінет, або розбити свій невеличкий зелений куточок, щоб у спокійній обстановці випити чашечку кави, чаю або просто зробити ігрову кімнату для дітей.

Щоб вирішити це завдання ми пропонуємо скористатися послугою - балкон під ключ. Дана послуга включає (в залежності від поставленого завдання):

  • заміну пластикових вікон;
  • внутрішня, зовнішня обшивка із утепленням або без утеплення;
  • виведення батареї тепла, укладання підлоги;
  • прокладання кабелю для електроенергії, встановити розетки, вимикачі;
  • встановлення внутрішніх шаф, сушок для білизни;
  • розширити (винести) балкон по балконній плиті або по підвіконню;
  • встановити новий дах, якщо у вас останній поверх.

Перед початком робіт, балкон під ключ, фахівці компанії Euro Вікна роблять демонтаж і лише після демонтажних робіт приступають до поетапного втілення Вашої мрії у життя.

Якщо Ви вирішили, що ваш балкон (лоджія) буде неопалюваним приміщенням, ми рекомендуємо зробити внутрішню та зовнішню обшивку із утепленням. Для утеплення можна використовувати: пінопласт, стиродур або мін.вату. Що стосується зовнішньої обшивки, то обираючи матеріал потрібно враховувати зовнішній фактор: перепад температури, опади, пил. Тому потрібно вибрати матеріал, що буде стійкий до природних умов.

Існує два види розширення балкона - це розширення по підвіконні та розширення по балконній плиті. Давайте розглянемо розширення балкона по балконній плиті або по підвіконню.

Для винесення балкона по підвіконню потрібно виварити каркас на старі перила (якщо вони не потребують додаткового підсилення). На цей каркас у подальшому буде встановлена віконна рама та встановлене більш широке підвіконня. Також будуть виконанні роботи по внутрішній та зовнішній обшивці.

Розширення балкона по балконній плиті дає змогу збільшити площу самого балкона. Це дуже складна робота яка потребує певного досвіду. Адже для розширення площі, потрібно повністю зрізати старі перила, зміцнити плиту та виварити нові перила для встановлення пластикового вікна. Як і в попередніх випадках потрібна обшивка із утепленням.

Якщо у вас останній поверх та немає даху на балконі фахівці компанії Euro Вікна можуть допомогти вирішити цю проблему. При виготовленні балконного даху можна використати каркас із дерева або металу. Ми рекомендуємо метал, тому що він більш надійний та довговічний матеріал. Для виготовленні даху використовуємо вологостійку плиту, гідробар'єр, профнастил, пінопласт, мін.вату.

Замовляючи послугу балкон під ключ у компанії Euro Вікна, Ви маєте можливість втілите свою мрію у життя за вигідними цінами, мінімальними термінами та у найкоротші терміни.

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Вікно як наука

Вікно як наука

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно – це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють...

Зигения 100 лет

Зигения 100 лет

SIEGENIA празднует свой 100-летний юбилей Історія відомого німецького виробника фурнітури для вікон, балконних блоків і всіх видів дверей - компанія Зігенія-АУБИ КГ (SIEGENIA-AUBI KG) починається з 1914 року. SIEGENIA -...

Багатофункційне скло

Багатофункційне скло

Вже протягом кількох років ми з Вами спостерігаємо зміну клімату, як в нашій країні, так і по всьому світу, аномальна спека стає повсякденним звичайним явищем, і, якщо теплим країнам потрібно...

Обслуговування пластикових вікон

Для видалення пилу, зовнішніх і внутрішніх забруднення, а також забруднення які були нанесені при виготовленні віконних конструкцій такі як мастило від устаткування, Дізнатися більше...
Щільно закриваються вікна з ПВХ профілю мають багато переваг, але і свою особливість а саме регулярну потребу в провітрюванні приміщення, що обумовлює: Дізнатися більше...

Наші контакти

м. Київтел. +38 (098) 901-97-30
м. Смілател. +38 (093) 545-28-08
м. Миргородтел. +38 (097) 678-47-62
м. Черкасител. +38 (093) 57-66-123
м. Полтавател. +38 (099) 120-10-10
м. Дніпротел. +38 (097) 319-47-37
Наша адреса:
Куренівська 16В
Київ, Україна
Час работи:
с Пн. по Пт. 9.00 до 18.00
Сб 9.00 до 15.00