Головна

+38 (098) 901-97-30 (Київ) +38 (093) 54-52-808 (Сміла) +38 (097) 678-47-62 (Миргород)

Більше світла та тепла у Вашій оселі

Що Ви очікуєте від нових вікон? Вони мають допомагати Вам заощаджувати енергію та кошти? А також кожного дня дарувати ще більше світла та тепла Вам та Вашій родині?

Усім цим вимогам відповідають вікна з профільної системи REHAU ECOSOL-Design.

  • Теплоізоляція: Ви суттєво знизите споживання енергії та заощадите Ваші гроші - кожного дня, кожного місяця, протягом року.
  • Звукоізоляція: Повернувшись додому, Ви завжди зможете насолоджуватись спокоєм. З вікнами з профільної системи REHAU ECOSOL-Design галасливі будні залишаться зовні.
  • Світло та дизайн: Витончений дизайн вікон, а саме вузька непрозора частина (поєднання рами та стулки), забезпечує потрапляня в приміщення більше світла та тепла. В залежності від вікон частку площі засклення можна збільшити до 5-7%*.
  • Догляд та обслуговування: Завдяки високоякісній поверхні профілів Ви зможете легко і швидко усунути забруднення за допомогою звичайних миючих засобів.

Дізнайтеся більше про це...
Виробнича база EURO вікна REHAU Київ

Виробнича база

З моменту утворення компанії, виробнича база видозмінювалася. Відбувалося впровадження нових технологій, оновлювався парк обладнання та інструментів, розширювалися виробничі площі. З кожним роком співробітники компанії купували теоретичний і практичний досвід роботи, чому сприяло відвідування спеціальних семінарів в Академії REHAU Київ. Прагнення було тільки до одного - ще більше поліпшити якість продукції, що випускається і збільшити потужність виробничої бази. Детальніше...
Тканинні ролети в Києві та по всій Україні

Тканинні ролети

Тканинні ролети - це досить новий винахід людства, який буквально увірвався у наше сьогодення, витісняючи звичні всім штори. Що ж таке ці рулонні штори або ролштори? Це полотно тканини, квадратної або прямокутної форми яке закриває світловий отвір і намотується на вал вручну або за допомогою електроприводу.

Детальніше...

Віконні системи REHAU

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно - це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють тисячі чоловік. Для того щоб краще розібратися з нею, давайте спробуємо співставити вікна REHAU з автомобілебудуванням. Детальніше...

Лидер по производству продуктов из полимеров

Авторизоване виробництво

Основна спеціалізація нашої компанії це металопластикові вікна двері з ПВХ профілю Rehau (Рехау). Головний офіс знаходиться в місті Київ і має представництва в інших містах України. Ми є регіональним представництвом - авторизованого партнера «Концерну REHAU» Київ, світового лідера з виробництва продуктів з полімерів. Детальніше...

Преимущество пластиковых окон Рехау (REHAU)

Вікна це Ваше сприйняття світу

Металопластикові вікна, ще попросту називають пластикові вікна або євровікна, в недавньому минулому були дорогим задоволенням і не відрізнялися особливою якістю. Сьогодні ж це велика безліч торгових марок в Києві та інших містах України, які невпинно твердять, що їх профільні ПВХ системи краще від інших Детальніше...

Совершенство металлопластиковых окон

Вікна REHAU та наука

Хто думає, що вікно це просто біла облямівка пластика, усередині якого знаходиться скло. Вони глибоко помиляються, тому як вікно - це ціла наука, яка постійно вдосконалюється і над якою, працюють тисячі чоловік. Для того щоб краще розібратися з нею, давайте спробуємо співставити вікна REHAU з автомобілебудуванням.
Детальніше...

Довговічність і функціональність

Безперечно, одним з елементів, що відповідає за якість металопластикової конструкції, є фурнітура. Вона повинна відповідати всім сучасним нормам і безвідмовно працювати (при правильному догляді) протягом багатьох років.

Детальніше ...

«Тепла оселя»

Державна програма з утеплення
Шановні Клієнти! Ми раді Вам повідомити, що приєдналися до реалізації програми ефективного використання енергоресурсів та енергозбереження «Тепла оселя»!

Ця програма з кредитування енергоефективних вікон в межах Державної програми з енергозбереження розроблена як для фізичних осіб, так і для фізичних осіб-підприємців, яка передбачає компенсацію витрат населення на утеплення житла 30% від суми замовлення!

Система Ecosol-Design 70 сертифицирована по стандартным RAL

Дізнатися про це більше ...

REHAU - досвід, надійність, довіра.
Про вікна краще не скажеш.

Обслуговування пластикових вікон

Для видалення пилу, зовнішніх і внутрішніх забруднення, а також забруднення які були нанесені при виготовленні віконних конструкцій такі як мастило від устаткування, Дізнатися більше...
Щільно закриваються вікна з ПВХ профілю мають багато переваг, але і свою особливість а саме регулярну потребу в провітрюванні приміщення, що обумовлює: Дізнатися більше...

Наші контакти

м. Київтел. +38 (098) 901-97-30
м. Смілател. +38 (093) 545-28-08
м. Миргородтел. +38 (097) 678-47-62
м. Черкасител. +38 (093) 57-66-123
м. Полтавател. +38 (099) 120-10-10
м. Дніпротел. +38 (097) 319-47-37
Наша адреса:
Куренівська 16В
Київ, Україна
Час работи:
с Пн. по Пт. 9.00 до 18.00
Сб 9.00 до 15.00